Cuma, Şubat 23Antalya İkinci el Eşya Alan Yer & Antalya Spot
Shadow

ANTALYA İKİNCİ EL BUZDOLABI ALAN YER

İKİNCİ EL BUZDOLABI ALAN YER

Yeni bir ev kurduğunuzda en önemli eşyaların başında beyaz eşyalar gelir.

En çok ihtiyaç duyulanlarından biri de buzdolabıdır. Aynı şekilde eski performansını sergilemediğinde de yenisini alma gereği duyarız.

Bu noktada sağlam ve uygun fiyatlı beyaz eşyalar için Antalya spot mağazalarını ziyaret etmenizi öneririz. Burada az kullanılmış ya da kullanılmamış iyi markalı buzdolaplarını bulabilmeniz mümkün.
Spot mağazalarına gelerek size ait olan buzdolabını da satabilirsiniz. Derin dondurucu, inox, çift kapılı, deepfreeze gibi özelliklerine göre buzdolapları fiyat açısından değerlendirilmektedir.

Aynı şekilde Arçelik, Beko, Samsung, Siemens gibi markalarına göre de satışa sunulmaktadır.

Bilgi almak ve sorularınızı iletmek için mağazalara dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.

 

 

 

ANTALYA İKİNCİ EL TELEFON ALAN YERLER

İster paraya sıkışmış durumda olduğunuz için isterse daha yeni bir telefon almak istediğiniz için olsun eğer elinizdeki cep telefonunu satmaya karar verdiyseniz bunun için telefonunuzun ederi kadar değeriyle cep telefonunuzu sizden satın almaya talibiz.

Teknolojinin bu kadar hızla ilerlediği bu zamanlarda insanların sık sık telefon değiştirmek istemesi doğal bir istek olarak karşılanabilecekken,

bunun bir sonucu da telefonların fazla eskimeden kullanılmayan ürün haline gelmesi olsa gerek.

Böyle bir durumda durumu sıfır telefon almaya yetmeyen insanlar için Antalya spot mağazası olarak ikinci el cep telefonlarınızı kapınıza kadar gelip sizden satın alıyoruz.

Bunun için bize ulaşmanız yeterli.

Hemen Ara Eşyanı Sat